Wyburzenia i rozbiórki

Witam na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego DRÓŻDŻ. Naszą specjalnością jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu rozbiórek budowlanych. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie i praktyka, kompetentny zespół pracowników, a także sprawdzone metody działania, pozwalają nam podejmować się zleceń każdego rodzaju. Prowadzimy rozbiórki nie tylko w Warszawie, ale również na terenie całego kraju. Aby zamówić nasze usługi należy jedynie wypełnić specjalny formularz dostępny na naszej stronie. Mogą być Państwo pewni, że oddzwonimy.

prezes bg

Działamy na krajowym rynku już od 1998 roku. W tym czasie udało nam się zdobyć bogate doświadczenie, co zostało docenione przez naszych Klientów (referencje), a także zauważone i dwukrotnie nagrodzone nagrodą Przedsiębiorstwa FAIR PLAY w latach 2007 i 2008. Otrzymaliśmy również nagrodę QUALITY INTERNATIONAL Forum Jakości 2007. Zapewniamy Państwu najwyższy profesjonalizm, terminowość, jak również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy, naprawdę warto skorzystać z naszych usług.

Prowadzimy wyburzenia różnego rodzaju obiektów już od wielu lat. Wiedza i praktyka pozwalają nam świadczyć te usługi na najwyższym możliwym poziomie. Do głównych pozycji w naszej ofercie należą wszelkiego rodzaju prace ręczne oraz maszynowe. Na specjalne życzenia klienta możemy rozebrać dowolny obiekt.

Firma wyburzeniowa

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DRÓŻDŻ to profesjonalna firma wyburzeniowe świadcząca swoje usługi na terenie całego kraju. Nagrodzona wieloma prestiżowymi wyróżnieniami i doceniona przez klientów jako godny zaufania partner w biznesie. Zapraszamy.

Roboty rozbiórkowe

Do naszych głównych zadań należą kompleksowe roboty rozbiórkowe, niezależnie od gabarytów czy usytuowania konkretnego budynku. Jesteśmy w stanie rezebrać dowolnie wskazany przez naszych klientów obiekt.

podpis